خدمات لینکدین ایران

برنامه ریزی و تحلیل ساختارهای اشتغال متخصصین

لینکدین جهت اجرای هر چه بهتر این طرح بزرگ کارآفرینی از ابتدای راه اندازی کسب و کار ها در کنار تمام متخصصین تولید کننده می باشد. تیم های مشاوره لینکدین همواره در راه اندازی کسب و کارها ، آموزش مهارت های حرفه ای برای تولید محصولات و خدمات با کیفیت، اصول قیمت گذاری محصولات، ارائه شناسنامه برای محصولات و همچنین حمایت از تولید کنندگانی که در شرایط خاصی هستند همانند ارائه خدمت می نماید . لینکدین بستری را فراهم نموده تا تخصص و مهارت افراد به طور مستقیم و بدون واسطه در بازار عرضه شود و با همکاری تیم تحلیل بازار این مجموعه کمک شایانی به صاحبان مشاغل  می نماید که متخصص مورد نیاز بازار را شناسایی کرده و ایشان را در چرخه فعالیتی خود بکار گیرند.

حمایت از متخصصین داخلی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی

یکی از اهداف مهم لینکدین ایجاد و حمایت از مشاغل و ترویج ثبات شغلی برای متخصصین می باشد. رسالت این کار فراهم آوردن بستری مناسب جهت رشد اقتصادی افراد در کنار حفظ پرورش اجتماعی و دانش فنی می باشد همچنین این روش اشتغالزایی تاثیر به سزایی در توسعه کارآفرینی در کشور خواهد داشت.

توسعه بازار داخلی و خارجی برای فروش و بازاریابی کالای ایرانی

لینکدین با معرفی تخصص و خدمات افراد به تمام احاد جامعه بصورت داخلی و در حوزه بین الملل به حمایت از تولیدات مشاغل و همچنین خدمات ایرانی پرداخته است و با تمام افتخار از متخصصین ایرانی حمایت می کند و با توجه به رایزنی های صورت پذیرفته این امکان را فراهم آورده که برای اولین بار صادرات کالای با کیفیت تولیدات داخلی را به چین و کشور های حوزه خاورمیانه از جمله عراق ، گرجستان ، ارمنستان و …کلید بزند و این اتفاق برای اولین بار در این سطح در کشور اجرا می شود .

برگزاری نمایشگاه ها

تیم لینکدین به این دلیل که جامعه با دستاوردهای متخصصین ارتباط نزدیک تری برقرار کنند و از نزدیک آشنا شوند اقدام به برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های فصلی و مناسبتی نموده تا از این طریق مردم بدون هیچ واسطه ای با این افراد و خدمات و محصولات آنها ارتباط گیرند این امر علاوه بر اینکه برای تولید کننده خوشایند است برای مصرف کننده نیز با امکان دسترسی آسان و ارزان حائز اهمیت است.

برگزاری همایش های آموزشی و ارتقاء سطح دانش فنی

برگزاری همایشها ارتقاء سطح دانش حرفه ای متخصصین تولید کننده و صاحبان مشاغل را تا حدودی افزایش می دهد که یک متخصص تنها فردی با مهارت فاقد نیروی اجرایی نباشد. بلکه خدماتی که ارائه می کند با توجه به شناختی که از سلایق افراد جامعه، نیازهای جامعه و … بدست می آورد ایجاد کنند . که حاصل این فرآیند انتقال تجارب و کسب دانش به کارگیری آن است.

صندوق اعتباری لینکدین

همانطور که در ابتدا گفته شد لینکدین بستر حمایتی برای متخصصین ایجاد نموده که یکی از این بستر ها صندوق متخصصین کشور می باشد که از این طریق تسهیلاتی در اختیار متخصصین قرار میگیرد که جهت توسعه کسب و کار و یا راه اندازی کسب و کارهای خرد به کار گرفته می شود، نحوه عملکرد صندوق نیز با تامین منابع مالی از سوی خود متخصصین خواهد بود که بصورت سپرده گذاری میان مدت می توانند از تسهیلات صندوق بهرمند گردند و به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

خدمات بیمه متخصصین

همانطور که تابه حال مطرح شد لینکدین یک بخش حمایت از متخصصان می باشد که در راستای طرحهای حمایتی خود و مذاکرات صورت پذیرفته با شرکت های تخصصی و مهارتی طرح بیمه متخصصین را اجرا می نماید این امر بدلیل تامین آینده این افراد بسیار حائز اهمیت بوده و به صورتی تنظیم گردیده که با شرایطی بسیار متفاوت امکان استفاده از تمامی خدمات بیمه ای را برای جامعه هدف فراهم می آورد.

معرفی چهره های شاخص متخصصان و مدیران کشور

باتوجه به تعاملات جامعه و ایجاد مشوق های تاثیر گذار در این جامعه لینکدین برآن گردیده که با معرفی چهره های شاخص شاخه های مختلف فعالیت متخصصین باعث ایجاد فضای تعاملی در این بخش شود که صد البته با گذر از شاخص های ارزیابی موجود در کشور افراد منتخب در هر بخش به جامعه معرفی می گردند.